top of page

Maarjamaa Filharmoonikute (MF) koor ja orkester tegutseb selle nimega alates 2022. aastast, varasema nimega Maarja Filharmoonikud 2019. aastast. MF koori ja orkestri kunstiline juht ning dirigent on Lilyan Kaiv.

 

Maarjamaa Filharmoonikute arengu eesmärk on kujuneda Tartu ja Lõuna-Eesti muusikutele ning lauljatele oluliseks koosluseks ning pakkuda harjutus- ja esinemisvõimalusi professionaalseks musitseerimiseks. Lisaks rahvusvahelisele ja maailmakuulsale heliloomingule keskendume oma kontserttegevuses Eesti heliloojate muusikale ning Eesti kultuuripärandile ja riiklikele ning rahvakultuuri tähtpäevadele.

 

Oleme alustanud koostööd Eesti Rahva Muuseumiga, mis 2023. aastal saab olema eriti põhjalik. Mõtleme kaasa ja valmistume Tartu kui Euroopa kultuuripealinna aastaks. Kaasame 2023. ja 2024. aasta kontsertprogrammi tipptegijaid üle Eesti ning rahvusvaheliselt. Oleme valmis kontserte andma mujal Eestis ning välisriikides, nii rahvusvahelisele publikule kui ka ka Eesti väliskogukondadele ning Eesti tähtpäevadele mõeldes.

bottom of page